top of page

Smooth na stres

Ostatnio trochę mniej mnie na internetach 😪. Myślałam, że lipiec będzie mniej wymagający 🤷🏻‍♀️. Staram się znaleźć czas na trening, relaks - ale nie poświęcam im tyle czasu ile bym chciała. A przez to moja regeneracja również spadła 📉.

W każdym razie chce pokazać coś, co zdało i zdaje świetny egzamin w momencie większego zużywania organizmu, mocnych jednostek treningowych, pośpiechu i wyższego niż zwykle napięcia emocjonalnego, a mianowicie smooth.Dobrane składniki normalizują procesu fizjologiczne, które zostały zaburzone przez niekorzystne warunki 👉 STRES👈. W składzie znajdziemy adaptogeny (niwelatory stresu) oraz produkty wpływające na prace układu nerwowego (B6, B12, magnez) 🔬.

Moje zwiększenie obrotów zaczęło się zaraz po kwarantannie, a większa liczba obowiązków odbiła się na worach pod oczami, spaniu w dzień i braku samodzielnej pobudki rano (gdzie normalnie tak nie bywa) 😴.

Smooth wcinam wraz z posiłkiem od miesiąca i... śpię w nocy, budzę się sama o 6:25 (tak zawsze widzę taką godzinę😁) i NIE ŚPIĘ W DZIEŃ💪! Regeneracja nocna mi wystarcza. Dla mnie to dużo❗️

Bo każde 30 min jest na wagę złota - dosłownie💸.

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page